Montag, 4. Juni 2012

2012/37 Cos w rodzaju kopertowki // Umschlagkarte

Juz wiele razy widziałam na Waszych blogach przepiękne kopertówki. Widziałam rożne filmiki jak je najlepiej robić, ale i tak mi nie wychodzą, to znaczy nie rozumiem opisu. Tym razem zrobiłam kopertówkę z 3 części. Boki (2) wycięłam ekstra i przykleiłam. Juz prawie mi się podoba, tylko jak zawiązałam, to ta górna cześć nie chciała się dać fajnie zamknąć. Co zrobiłam źle?

Schon lange bewundere ich die Umschlagskarten auf Euren Blogs. Habe viele Filme gesehen wie man es macht (oder machen sollte) aber ich krieg das nicht hin bzw. ich verstehe es nicht wie man das machen soll. Ich hab diesmal die Umschlagskarte aus drei Teilen gemacht. Die Seiten (2) habe ich extra rausgeschnitten und aufgeklebt. Es gefällt mir fast gut, aber leider beim Schließen steht der obere Teil ab. Was hab ich falsch gemacht?
Kommentare:

u Alojka hat gesagt…

trudno powiedzieć co zrobiłaś złe, ja jeszcze nie robiłam kopertówek, ale mi się podoba to co zrobiłaś.

Ewa hat gesagt…

Bardzo ładna,nie widzę nic źle:)

Lusilla hat gesagt…

Zrobiłam 3 kopertówki,jedna wyszła ładnie i od razu znalazła dom ;] Te 2 następne gdzieś mam,tez nie do końca wyszły mi równiutko i sporo się namęczyłam przy nich.Kopertówki są śliczne,ale nie spieszno mi by je robić.

odskocznia jutki hat gesagt…

szczerze robiłam kilka ...ja robię z kursu z całego kwadratu 30/30 na moim blogu nawet mam w kursach ten kursik ...jednak na zdjęciu niedociągnięć nie widać :0 ładna ta kopertówka zapraszam do siebie na candy :)pozdrawiam

Joanna Trojanowicz (bjutus) hat gesagt…

Ja tam też nie mam pojęcia, jak się robi kopertówki. Ale może trzeba by się dokształcić? A Twoja kopertówka wyszła świetnie, po co kursiki, grunt to kreatywność :)

Snezana Maricic hat gesagt…

Kao i uvek, veoma lepo radiš...sa puno stila i pažnje.
Čestitam na umeću!

tina hat gesagt…

ja obozavam ruze! ovo je divno!